Hostely v Lucembursku

Řadit dle:
V naší nabídce ubytování v Lucembursku najdete i běžné hostely v Lucembursku, u kterých můžete očekávat relativně levné ceny oproti ostatním typům ubytování v Lucembursku. Hostel nebo turistická ubytovna, většinou slouží pro krátkodobé a co nejlevnější pobyty v Lucembursku. U většiny hostelů v Lucembursku můžete očekávat, že pokoje mají společné příslušenství a vybavení pro celé patro nebo budovu.
10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Youth Hostel Lultzhausen

Foto: Youth Hostel Lultzhausen
Lokalita: Lultzhausen
Hodnocení hostů
88 %

This modern hostel in peaceful green surroundings overlooks a lake which is ideal for kayaking and diving. Lultzhausen includes a cafeteria, communal lounges and free Wi-Fi in the public areas.


2. Youth Hostel Vianden

Foto: Youth Hostel Vianden
Lokalita: Vianden
Hodnocení hostů
90 %

Set in a traditional house, Youth Hostel offers dormitory rooms with shared bathrooms and free Wi-Fi. It is situated in the village centre, less than 200 metres from Vianden Castle.


3. Youth Hostel Hollenfels

Foto: Youth Hostel Hollenfels
Lokalita: Hollenfels
Hodnocení hostů
75 %

Hollenfels poskytuje pokoje a postele v noclehárnách v klidné lokalitě, v blízkosti hradu ze 14. století. V hostelu můžete využívat společné prostory, bezplatné Wi-Fi a zahradu s terasou.


4. Youth Hostel Luxembourg City

Foto: Youth Hostel Luxembourg City
Lokalita: Lucemburk
Hodnocení hostů
84 %

Tento moderní Youth Hostel nabízí ubytování v Lucemburku, pouhých 10 minut chůze od Place d'Armes. Zahrnuje bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách, hernu a kavárnu s terasou. Parkování je možné zdarma.


5. Youth Hostel Echternach

Foto: Youth Hostel Echternach
Lokalita: Echternach
Hodnocení hostů
90 %

This hostel is set in a futuristic building neighbouring Lake Echternach. It features shared dormitories with free Wi-Fi and a fully equipped sports centre including a 14 metres high climbing wall.


6. Youth Hostel Larochette

Foto: Youth Hostel Larochette
Lokalita: Larochette
Hodnocení hostů
87 %

This youth hostel is located at the edge of the village of Larochette, offering basic accommodation with communal bathroom facilities. Free Wi-Fi is available throughout the hostel.


7. Youth Hostel Schengen / Remerschen

Foto: Youth Hostel Schengen / Remerschen
Lokalita: Remerschen
Hodnocení hostů
83 %

Youth Hostel Schengen / Remerschen sídlí ve zrekonstruovaném objektu bývalého kláštera v centru Remerschenu, ke kterému bylo přistavěné moderní křídlo.


8. Youth Hostel Beaufort

Foto: Youth Hostel Beaufort
Lokalita: Beaufort
Hodnocení hostů
88 %

Situated in the Mullerthal region of Luxembourg, Youth Hostel offers accommodation with free Wi-Fi. It is a 15-minute walk from Chateau de Beaufort and includes a garden with barbecue terrace. Each rooms and dormitories have shared bathroom facilities.

Palanda ve smíšeném společném pokoji 1 osoba 0 EUR / pobyt
Palanda v ženském společném pokoji 1 osoba 24 EUR / pobyt
Palanda ve společném pokoji pro muže 1 osoba 24 EUR / pobyt
Jednolůžkový pokoj Standard 1 osoba 0 EUR / pobyt
Dvoulůžkový pokoj Standard s oddělenými postelemi 2 osoby 0 EUR / pobyt
Čtyřlůžkový pokoj 4 osoby 0 EUR / pobyt
Čtyřlůžkový pokoj 4 osoby 0 EUR / pobyt

9. Youth Hostel Esch/Alzette

Foto: Youth Hostel Esch/Alzette
Hodnocení hostů
85 %

Set in Esch-sur-Alzette, Youth Hostel Esch/Alzette features a shared lounge and a bar. The property is close to several noted attractions, around 1.4 km from Municipal Theatre & Art Galleries and around 1.5 km from National Museum of the Resistance.


10. Auberge Du Lac

Foto: Auberge Du Lac
Lokalita: Bavigne
Hodnocení hostů
84 %

Auberge Du Lac is situated in Bavigne, an agricultural district in the countryside of Luxembourg. It is an ideal base for walks and offers a calm atmosphere to relax. The restaurant has an extensive à la carte menu that changes according to the seasons.


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: